جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ , ۱۵:۴۸:۱۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۱۱ ساعت ۰۱:۰۸
لینک کوتاه مطلب:

جلسه هم اندیشی مدیرکل بنیاد مسکن استان با فرماندار مریوان

جلسه هم اندیشی مدیرکل بنیاد مسکن استان با فرماندار مریوان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : مهندس رسولی مدیرکل بنیاد مسکن کردستان در این دیدار درباره فعالیتها و خدمات بنیاد مسکن سخنانی بیان نمود.

وی افزود : همواره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان نقش مؤثر و بسزایی در راستای اجرای اهداف مسکن محرومین ،صدور اسناد مالکیت روستایی ، مقاوم سازی مسکن روستایی و به کلی اهداف اصلی بنیاد ایفا نموده است و بر این اساس در این زمینه ها با برنامه ریزی مناسب گام های مؤثری برخواهیم داشت ، همچنین در راستای رفاه حال روستاییان محترم باتخصیص اعتبارات لازم جهت اجرای پروژه های مربوطه نیز حداکثر تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

دکتر احمدی فرماندار شهرستان مریوان نیز بیان کرد : بنیاد مسکن یکی از یادگاران امام راحل (ره) است که نقش بسیار مهم و مؤثر و بسزایی را در جامعه به عهده گرفته و پشتوانه محکمی برای دولت و همواره پیش قدم در تمامی عرصه ها بوده است.

وی خاطر نشان کرد: در سالهای اخیر شاهد فعالیتهای چشمگیر بنیاد مسکن شهرستان مریوان بویژه در عمران و بهسازی روستاها هستیم که نتیجه آن جلب رضایتمندی روستائیان از ارائه اینگونه خدمات می باشد وامیدوارم درادامه هم این فعالیت مضاعف گردد.

دکتر احمدی ادامه داد : اجرای طرح هادی در روستاها گامی مهم برای توسعه، عمران و آبادانی روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان می باشد که با اجرای صحیح آن ، سیمای روستا تغییر می یابد که این نیز به نوبه خود سبب رضایت عمومی مردم می شود.