جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ , ۱۵:۳۵:۰۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۱۱ ساعت ۰۱:۱۱
لینک کوتاه مطلب:

جلسه کارگروه اشتغال با حضور مسولین ادارات در فرمانداری مریوان برگزار شد

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مریوان به ریاست دکتر اسماعیل احمدی فرماندار شهرستان مریوان و با حضور دیگر مسئولین ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان: جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مریوان به ریاست دکتر اسماعیل احمدی فرماندار شهرستان مریوان و با حضور دیگر مسئولین ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دکتر اسماعیل احمدی فرماندار مریوان در کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نسبت به اهمیت ایجاد اشتغال پایدار سخنانی بیان نمود و تاکید کرد با عنایت به نام گذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین، مهمترین هدف کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مریوان تحقق اشتغال پایدار می باشد.

دکتر احمدی در ادامه رفع موانع و مشکلات جهت ایجاد اشتغال و رونق تولید در شهرستان از مهمترین سیاست های دولت سیزدهم در راستای ایجاد اشتغال است.

فرماندار مریوان گفت سیاست دولت مردمی و انقلابی حمایت از اشتغال و سرمایه گذاری است و تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان موظف هستند در خصوص اشتغال و سرمایه گذاری اهتمام جدی داشته باشند .

دکتر احمدی در پایان با اشاره به سامانه ایجاد شده مخصوصی اشتغال و می بایست دستگاههای اجرایی آمار اشتغال ایجاد شده در حوزه خود را در سامانه رصد اشتغال ثبت نام نمایند و بر اساس آمار و اطلاعات این سامانه عملکرد هر یک از دستگاهها برای ایجاد اشتغال مشخص می شود.