دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ , ۲۲:۵۰:۲۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ ساعت ۰۰:۲۰
لینک کوتاه مطلب:

دعوت فرماندار مریوان از مردم برای حضور باشکوه در یوم‌الله ۲۲ بهمن

اسماعیل احمدی، فرماندار مریوان در پیامی از آحاد مردم شریف شهرستان برای شرکت گسترده در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن دعوت کرد .

مردم شریف ،آگاه و همیشه در صحنه شهرستان مریوان؛ در حالی آغاز چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم که به برکت حضور پرشور شما در همه مناسبت‌ها و پشتیبانی بی قید و شرط از همه ارکان نظام و در رأس آن آرمان‌های امام راحل و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری این کشور در حال پیمودن پله‌های رشد و تعالی در همه ابعاد مادی و معنوی است و به لطف حضور گرم و توام با وفاداری‌تان چراغ انقلاب اسلامی همچنان فروزان‌تر ازگذشته در حال درخشش است.

بی‌گمان شرکت گسترده آحاد ملت ایران و خصوصا مردم شریف مریوان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن که در واقع جشن آزادی و استقلال ملت ستمدیده و ظلم کشیده ایران از نظام شاهنشاهی و استکبار جهانی است خط بطلانی بر نقشه‌های شوم دشمنان و موجبات شادی و عظمت ایرانیان در پیش چشم تمامی جهانیان خواهد بود.

اینجانب ضمن قدردانی از حضور صمیمی و بی نظیر مردم شهرستان مریوان در همه مناسبت‌ها و رویدادهای حساس و سرنوشت‌ساز از شما مردم با فرهنگ و دیندار و پایبند به اسلام و انقلاب می‌خواهم در راهپیمای ۲۲ بهمن با مشارکت گسترده بار دیگر بزرگی، فرهنگ والا و بصیرت تاریخی خود را در پیش چشم همگان به نمایش بگذارید.